Dwuetapowe oczyszczanie twarzy z BIOLAVEN 

Staranny demakijaż i dokładne oczyszczanie to klucz pielęgnacji w przypadku każdego typu cery
Od dawna w naszych kosmetyczkach znaleźć można mleczka, olejki, żele, pianki, a tym bardziej płyny micelarne. Aby oczyszczanie było skuteczne i nie pogarszało stanu cery ważne jest, aby wykonać go dwuetapowo – ale co to znaczy? 

ETAP 1 – DEMAKIJAŻ

To pierwsza część wieczornych rytuałów, w którym usuwamy wierzchnie zanieczyszczenia, kosmetyki kolorowe, filtr SPF itp. W tym przypadku świetnie sprawdzi się Biolaven płyn micelarny, który pozwala usunąć nawet wodoodporny makijaż twarzy i oczu. Zawiera kompleks składników nawilżających i łagodzących, które zapobiegają wysuszeniu i koją podrażnioną skórę. Pozostawia ją czystą, świeżą i dobrze nawilżoną. 

ETAP 2 – OCZYSZCZANIE

W tym etapie zajmiemy się dokładnym umyciem twarzy z pozostałości po etapie pierwszym, czyli resztek makijażu połączonych z płynem micelarnym. Najlepiej sprawdzą się kosmetyki zawierające delikatne i jednocześnie skuteczne środki myjące. Proponujemy kultową piankę do twarzy BIOLAVEN, która idealnie nada się do oczyszczania każdego typu cery. Zawartość oleju kokosowego, oleju z pestek winogron oraz kwasu mlekowego gwarantuje utrzymanie prawidłowego pH i równowagi bariery hydrolipidowej. Jej delikatna jak chmurka konsystencja i świeży zapach sprawiają, że pielęgnacja staje się przyjemna jak nigdy wcześniej. 

Gwarantujemy, że po wprowadzeniu dwuetapowego oczyszczania twarzy efekty zauważalne będą niemal natychmiastowo! Skóra stanie się wyraźnie odświeżona i promienna, co zdecydowanie ułatwi nakładanie kolejnych etapów pielęgnacji. Nie czekaj, przekonaj się już dziś! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top